• Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych Łódź 17-19.06.2022 r.

• 16-17.06 w Łodzi odbył się XXVIII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych. Po dwóch latach przerwy została wznowiona kolejna edycja tych zawodów. Po jesienno – wiosennych zmaganiach na miejskim stadionie do ścisłego finału do Łodzi, zakwalifikowało się z naszej szkoły sześcioro uczniów:

• Kinga Prządka – w biegu na 300 m
            • Martyna Wiera –w biegu na 60 m
            • Prządka Jakub – w biegu na 60 m
            • Zosia Gonciarz – w rzucie pił. palantowa
            • Igor Lewandowski – w rzucie pił. palantową
            • Franek Szymura – w biegu na 1000 m.

Trójka zawodników, po zmaganiach w eliminacjach, zakwalifikowała się do startów w półfinale (Zosia Gonciarz rzut pił. pal i Jakub Prządka bieg na 60 m) oraz Kinga Prządka w finale na 300 m. Ostatecznie Zosia w Ogólnopolskim Finale zajęła V miejsce a Kuba VII miejsce co daje bardzo dobre rezultaty, biorąc pod uwagę, że oboje chodzą do IV klasy życzymy im nowych rekordów życiowych i dalszych sukcesów w przyszłym roku.  Dużym sukcesem zakończył się bieg finałowy na 300 m, w którym Kinga wywalczyła III miejsce i brązowy medal. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do celu.