"Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń." /Phil Bosmans/
I my – wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu „Pomocna Dwójka” – wyciągamy dziś ręce i proponujemy swoje wsparcie i pomoc Filipkowi z Piasku. Filipek zmaga się z SMA – rdzeniowym zanikiem mięśni i potrzebuje pieniędzy na najdroższy lek świata.
Mimo, iż trwająca pandemia uniemożliwia nam wiele tradycyjnych działań, my się nie poddajemy i z Waszą pomocą dalej działamy.
Tym razem chcemy zachęcić naszych bliskich, przyjaciół, znajomych, sąsiadów i wszystkich ludzi dobrej woli do zapełnienia tej skarbonki. Jej zawartość zostaje automatycznie przekazana na konto Filipka, który potrzebuje najdroższego leku świata. Dołóżmy swoich kilka złotych!
Zachęcamy również do angażowania się w pozostałe zbiórki na rzecz Filipka:
ZBIÓRKA GROSZY – szklany słoik przy wejściu do szkoły (łącznik)
MAKULATURA – zostawiamy przy okienkach obok serca od ul. Katowickiej
PUSZKI – zostawiamy w workach przy wejściu do szkoły (łącznik)
Zbiórki prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach pracy szkoły.
Bądźmy wszyscy aniołami Filipka!
Do włączenia się do akcji zapraszają i zachęcają nasi Wolontariusze!
Pamiętajmy – dobro powraca!